• Troy Logolu Barokart
  • E-Tahsilat Uygulaması

Avukatlar Kanunu Md.9 gereğince Avukat Kimlik Belgeleri; tüm resmi ve özel kuruluşlar tarafından kabul edilen resmi kimlik hükmündeki kimlik belgesidir.

Avukat Kimlik Belgesi olan BaroKart™, sisteme dahil olan tüm barolarda kapı geçiş, otopark, sosyal tesis ve Avukat Odalarındaki ödeme noktalarında nakit taşımaksızın ve para üstü beklemeksizin ödeme yapma olanağı sağlar.

BaroKart'a TL yüklemesi yaparak , UYAP anlaşmalı giyim, akaryakıt, yiyecek/içecek satış merkezleri dahil diğer bir çok sektörde özel ve ayrıcalıklı hizmet alımı, indirim ve ödeme imkanlarından faydalanılabilmektedir.

BaroKart, sahip olduğu fiziksel ve güvenlik özellikleri ile kişiye özel olup, taklit edilemez, kart sahibi dışında bir başkası tarafından kullanılamaz ve bir başkasına devredilemez.

Param
  • Param'a TL yüklemesini; Param web sitesinden, Param mobil uygulamasından, ATMlerden, bankadan havale veya eft ile yapabilirsiniz.

    Kartınız ile 25 TL' den az olmamak şartı ile dilediğiniz tutarda yükleme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yükleme işlemlerinde sanal pos kullanıldığından, kredi kartınızın e-ticaret işlemlerine açık olması gerekmektedir. Yükleme işleminiz kredi kartınıza HARCAMA olarak yansıyacak ve faizsiz olarak yüklediğiniz tutarı ilk ödeme tarihinde kredi kartınıza ödeyebileceksiniz.

  • Hesabınızda bulunan elektronik paranızı Param avantajlı üye iş yerlerinde indirimli olarak harcayabilirsiniz. Akaryakıt, gıda, eğitim, vb. birçok üye iş yeri bilgilerine param.com.tr internet sitesindeki "Avantajlar" kısmından ulaşabilirsiniz.

  • Param Hesabınız varsa; Param internet şubesine girerek "Ödeme Al" butonuna tıklayınız. Açılan sayfada ödeme talep edeceğiniz kişinin e-posta adresini, talep ettiğiniz tutarı, açıklama bilgilerini giriniz. Daha sonra ödeme talep ettiğiniz kişinin bu ödemeyi en son hangi tarihe ve saate kadar ödeyebileceğini seçerek "Ödeme Talep Et" butonuna tıklayınız.

    Ödeme talep edilen kullanıcıya e-posta olarak ödeme bilgileri iletilir. Talebi alan kullanıcı mailde "Güvenli Ödeme Yap" butonuna tıklayarak Güvenli Ortak Ödeme sayfasına yönlendirilir. Bu sayfada kredi kartı bilgilerini girerek taksitli veya tek çekim olarak ödemesini gerçekleştirebilir.

  • Param'da bulunan bakiyenizi; Kredi kartına, banka hesabına, Param üyesi kartlara transfer edebilirsiniz. İnternet şubesine giriş yaparak "Param Transferi" sekmesinden transfer türünü seçerek işlemini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.