• Troy Logolu Barokart
  • E-Tahsilat Uygulaması

Avukat Kimlik Kartı BaroKart™ özellikleri ile birlikte, BaroKart’ın kullanıldığı Barolar ile sisteme dahil olacak tüm barolarda kapı geçiş, otopark, sosyal tesis ve Avukat Odalarındaki ödeme noktalarında nakit taşımaksızın ve para üstü beklemeksizin ödeme yapma olanağı sağlar.

Sizler için özel olarak tasarlanmış olan BaroKart’ınıza dilediğiniz kadar kredi yüklemesi yaparak anlaşmalı giyim, akaryakıt, yiyecek/içecek satış merkezleri dahil diğer bir çok sektörde size özel ve ayrıcalıklı hizmet alımı, indirim ve ödeme imkanlarından faydalanabilirsiniz.

BaroKart, sahip olduğu fiziksel ve güvenlik özellikleri ile kişiye özel olup, taklit edilemez, kart sahibi dışında bir başkası tarafından kullanılamaz ve bir başkasına devredilemez.

Yeni Avukat Kimlik Kartı sahibi Avukatlar kayıtlı oldukları baro dışında başka bir baroya gittiğinde, o baronun üyelerine sağladığı her türlü ayrıcalıktan da yararlanıyor.

Sağlık ve Sosyal hizmetler alanında yeni Avukat Kimlik Kartı kullanılarak Avukatların ihtiyaç duydukları anda ucuz, kolay, erişebilir ve kaliteli hizmeti alabilmektedir.


Görsel Güvenlik

· Hologram [Belirli açılarla bakıldığında görüntülenebilen ilizyonlar ve Kart Hamili resmi üzerinde Renkli Türkiye Barolar Birliği Logosu] 
· UV Baskı ile Gizli Metin ve Kart Hamili Resmi [Sadece Morötesi ışık ile görünebilir]
· Micro Text [Mikroskop ve büyüteç gibi gereçlerin altında görünebilen "Türkiye Barolar Birliği" yazısı]
· Matematik Hesapları ile oluşturulmuş Guilloche Tasarım 
· Pseudo Color