Türkiye'nin İlkDijital Kredisi

Avukatlara özel
UYAP Destek Kredisi ile
yanınızdayız!

BaroKart’tan Türkiye’nin ilk Dijital Kredisi,
UYAP Destek Kredisi ile yanınızdayız!

BaroKart’a özel, UYAP harç, masraf ve icra ödemelerindeki ihtiyaçlarınız için anında, kolay ve 1-6 ay vade aralığında %2,19 faiz oranı ile dijital krediniz hazır.

BaroKart web sitesi üzerinden limit başvurunuzu yapabilir, ihtiyacınız olduğu anda kredinizi yine online olarak kullanabilirsiniz.

Belge Yok
Kefil Yok
Dosya Masrafı Yok
Örnek ödeme kredi maliyet tablosu:

ParamKredi nedir?

ParamKredi, Türkiye'nin ilk dijital finansman şirketi olan TURK Finansman AŞ tarafından, bireylerin, şirketlerin ve meslek gruplarının finansman ihtiyaçlarını dijital kanalları üzerinden uygun faiz ile güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde karşılayabilmelerine imkân sunan yeni nesil dijital finansman platformudur.


UYAP Destek Kredisi nedir?

ParamKredi dijital finansman platformu üzerinden BaroKart sahibi avukatlar için sunulan UYAP Destek Kredisi, BaroKart web sitesi veya internet şubesi üzerinden belgesiz, kefilsiz ve dosya masrafsız şekilde başvurulabilen bir kredidir. Islak imzaya ihtiyaç olmadan mobil veya e-imza ile sözleşme yaparak alınabilen kredi, avukatların BaroKart hesabının UYAP cüzdanına yüklenir ve sadece UYAP harç ve masraf ödemeleri için kullanılabilir.

UYAP Destek Kredisi’ne nasıl başvurabilirim ve kullanırım?

3 Adımda
dijital UYAP Destek Kredisi

1

BaroKart internet şubesine veya TL Yükle sayfasına giriş yapılır.

2

ParamKredi menüsünden Kredi Limit Başvurusu yapılır.

3

Tanımlanan limitten Kredi Kullanımı gerçekleştirilir.

Artık UYAP harç, masraf ve icra ödemelerinizi kolayca BaroKart'ınızdaki UYAP cüzdanınızdan yapabilirsiniz.


UYAP Destek Kredisi geri ödemelerini nasıl yapabilirim?

UYAP Destek Kredisi geri ödemelerinizi, BaroKart internet şubesi üzerinden, BaroKart > ParamKredi > Kredilerim menüsünden otomatik ödeme talimatı verebilir veya "öde" butonuna basarak, ödeme tarihi geldiğinde gerçekleştirebilirsiniz.


HEMEN BAŞVUR