BaroKart Param Üyesidir.

BAROKART ARTIK TROY ÜYESİ!

Tüm POS'larda, ATM'lerde ve E-ticaret Sitelerinde BaroKart’ınızı kullanabilirsiniz.
Başvurunuzu Hemen Yapın, Troy Logolu BaroKart'ınızı Adresinize Teslim Edelim!


Troy Logolu BaroKart’lar, 01.06.2017 tarihinden itibaren
tüm Türkiye’de dağıtılmaya başlanmıştır

İstanbul ve İzmir'den başvuru yapan BaroKart sahiplerine Troy Logolu BaroKart’ları,
İstanbul Adliyesi ve İzmir Adliyesi TurkVezne'den teslim edilecektir.

Lütfen tüm alanları doldurunuz.
select
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca Aydınlatma Metni'ni okudum.
İnternet sitesi üzerinden kart başvuru formu vasıtasıyla alınan kişisel verilerin işlenmesine ilişkin Açık Rıza Metni'ni okudum. Açık Rıza Metni'nde belirtilen şekillerde kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.
Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve aktarılması sürecine ilişkin Açık Rıza Metni'ni okudum. Açık Rıza Metni'nde belirtilen şekillerde kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.
Kredi kampanyalarına katılımın artırılması amacıyla yapılan kampanya tanımlarının tarafıma aktarılması sürecinde işlenmesine ve bu kapsamda Şirket'in bağlı bulundığu TURUNCU HOLDİNG A.Ş., TURK HOLDİNG A.Ş. ve Grup Şirketlerine, Doğrudan/Dolaylı Yurtiçi/Yurtdışı İştiraklerine, hizmetlerin sunulabilmesi için paylaşımın gerekli olduğu diğer Yurtiçi/Yurtdışı kişi ve kuruluşlara aktarılmasına ilişkin Açık Rıza Metni'ni okudum. Açık Rıza Metni'nde belirtilen şekillerde kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum
TURK Elektronik Para A.Ş. tarafından yukarıda yer alan iletişim bilgilerime bilgilendirme, mal ve hizmet tanıtımı, reklam ve promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasını ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.

BaroKart Artık Her Yerde!

Kartınızdaki bakiye ile Türkiye'deki bütün POS' lardan ve E-ticaret sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz. 

BaroKart ile Tüm Banka ATM’lerden Para Çek - Para Yatır!

Türkiye’deki tüm ATM’lerde 7 gün 24 saat Troy logolu BaroKart’ınız ile para çekebilir, para yatırabilirsiniz.

BaroKart İnternet Şubesi 7/24 Hizmetinizde!

Para Yükleyin, Para Transferi Yapın ve Hesap Ekstrenizi Görüntüleyin.

BAŞVURU DURUMUM
Barokart Troy

TROY NEDİR?

Troy’un arkasında bilgi birikimi, deneyimi ve teknolojisi ile Türkiye var.

 • Troy, Türkiye’de geliştirilen kartlı ödeme sistemidir.

  Türkiye’ye özel bu platform, adını “Türkiye’nin Ödeme Yöntemi” nden aldı ve Türkiye: TR, Ödeme. O, Yöntemi: Y, harflerinden oluşan kısaltmayla “TROY” oldu.

 • Troy, nakitsiz ödeme yapılmasını sağlayan bir kartlı ödeme sistemidir.

  Kartınız ile alışveriş yapmak ya da ATM' den para çekmek istediğinizde kartınızın sağ alt köşesinde yer alan marka, işlem yapmanızı sağlar ve bu markanın arkasında büyük bir teknolojik alt yapı vardır.

 • Troy Türkiye’deki tüm POS, ATM ve E-Ticaret sitelerinde geçerlidir.

  Troy logolu kartlarınız ile Türkiye’deki tüm ATM ve POS’lardan işlem yapabilir, e-ticaret iş yerlerinde de kartınızı kullanabilirsiniz.

 • GO - Güvenli Öde

  Troy logolu kartların e-ticaret sitelerinde doğrulama yapılarak işlem gerçekleştirilmesi amacıyla tasarlanmıştır. GO - Güvenli Ödeme ile; e-ticaret sitelerinin ödeme sayfasında kart numarasını girerek "satın al" butonuna bastıktan sonra cep telefonuna gelen SMS ile güvenli işlem yapabilirsiniz.

BKM Express Avantajları

Param ile anlaşmalı üye iş yerleri sayesinde Param’lılara avantajlı alışveriş imkanı sağlanmaktadır. Avantajlı bu kampanyaları güncel olarak buradan takip edip detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Param ile anlaşmalı üye iş yeri sayısı sürekli arttırılıp buradan duyurulacaktır.