BaroKart Param Üyesidir.

BAROKART ARTIK TROY ÜYESİ!

Tüm POS'larda, ATM'lerde ve E-ticaret Sitelerinde BaroKart’ınızı kullanabilirsiniz.
Başvurunuzu Hemen Yapın, Troy Logolu BaroKart'ınızı Adresinize Teslim Edelim!


Troy Logolu BaroKart’lar, 01.06.2017 tarihinden itibaren
tüm Türkiye’de dağıtılmaya başlanmıştır

İstanbul'dan başvuru yapan BaroKart sahiplerine Troy Logolu BaroKart’ları, İstanbul Adliyesi TurkVezne'den teslim edilecektir.

Lütfen tüm alanları doldurunuz.
select
Tarafıma hizmet sunulması amacıyla, bulut tabanlı yazılımların yurt dışında tutulması nedeniyle kişisel verilerimin yurt dışına aktarılmasına ilişkin Açık Rıza Metni’ni okudum. Kişisel verilerimin bu kapsamda aktarılmasına onay veriyorum.
TURK Elektronik Para A.Ş. tarafından; yukarıda yer alan iletişim bilgilerime bilgilendirme, mal ve hizmet tanıtımı, reklam ve promosyon gibi amaçlarla yararlı olabilecek içeriklere ulaşabilmem için ticari elektronik ileti gönderilmesini her zaman reddetme hakkımın saklı olduğunu bilerek onay veriyorum.
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

BaroKart Artık Her Yerde!

Kartınızdaki bakiye ile Türkiye'deki bütün POS' lardan ve E-ticaret sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz. 

BaroKart ile Tüm Banka ATM’lerden Para Çek - Para Yatır!

Türkiye’deki tüm ATM’lerde 7 gün 24 saat Troy logolu BaroKart’ınız ile para çekebilir, para yatırabilirsiniz.

BaroKart İnternet Şubesi 7/24 Hizmetinizde!

Para Yükleyin, Para Transferi Yapın ve Hesap Ekstrenizi Görüntüleyin.

BAŞVURU DURUMUM
Barokart Troy

TROY NEDİR?

Troy’un arkasında bilgi birikimi, deneyimi ve teknolojisi ile Türkiye var.

 • Troy, Türkiye’de geliştirilen kartlı ödeme sistemidir.

  Türkiye’ye özel bu platform, adını “Türkiye’nin Ödeme Yöntemi” nden aldı ve Türkiye: TR, Ödeme. O, Yöntemi: Y, harflerinden oluşan kısaltmayla “TROY” oldu.

 • Troy, nakitsiz ödeme yapılmasını sağlayan bir kartlı ödeme sistemidir.

  Kartınız ile alışveriş yapmak ya da ATM' den para çekmek istediğinizde kartınızın sağ alt köşesinde yer alan marka, işlem yapmanızı sağlar ve bu markanın arkasında büyük bir teknolojik alt yapı vardır.

 • Troy Türkiye’deki tüm POS, ATM ve E-Ticaret sitelerinde geçerlidir.

  Troy logolu kartlarınız ile Türkiye’deki tüm ATM ve POS’lardan işlem yapabilir, e-ticaret iş yerlerinde de kartınızı kullanabilirsiniz.

 • GO - Güvenli Öde

  Troy logolu kartların e-ticaret sitelerinde doğrulama yapılarak işlem gerçekleştirilmesi amacıyla tasarlanmıştır. GO - Güvenli Ödeme ile; e-ticaret sitelerinin ödeme sayfasında kart numarasını girerek "satın al" butonuna bastıktan sonra cep telefonuna gelen SMS ile güvenli işlem yapabilirsiniz.

BKM Express Avantajları

Param ile anlaşmalı üye iş yerleri sayesinde Param’lılara avantajlı alışveriş imkanı sağlanmaktadır. Avantajlı bu kampanyaları güncel olarak buradan takip edip detayları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Param ile anlaşmalı üye iş yeri sayısı sürekli arttırılıp buradan duyurulacaktır.