• Troy Logolu Barokart
  • E-Tahsilat Uygulaması

BaroKart’a kredi kartından TL yükleyebilmek için bir defaya mahsus Kredi Kartı ile TL Yükleme Sözleşmesi’nin imzalanması gerekmektedir. Kredi Kartı ile TL Yükleme Sözleşmesi'ne; BaroKart web sayfası İnternet Şubesine giriş yaparak Sözleşmelerim sekmesinden ulaşabilirsiniz. Sözleşme e-imza ile imzalanabilmektedir.

E-İmzanız ile sistemimizde imzalama işlemi yapabilmeniz için, aşağıdaki 2 alternatif yöntemden biri ile altyapı ayarlarını sağlamanız gerekmektedir.

1. Alternatif: Bilgisayarınızdaki Java program sürümü 8 ve üzeri olmalıdır ve sisteme Maxthon tarayıcısından giriş yapmanız gerekmektedir. Denetim Masası>Programlar içerisinde bulunan Java kontrol panelinden (JAVA(32 BİT)) Security sekmesindeki Edit Site List>Add butonuna tıklayarak; https://isube.param.com.tr adresimizi izin verilen adresler listesine eklemeniz gerekmektedir.

2. Alternatif: Bilgisayarınızdaki Java program sürümü 8 ve üzeri olmalıdır ve sisteme Mozilla Firefox (Sürüm 41.0.2) tarayıcısından giriş yapmanız gerekmektedir. Denetim Masası>Programlar içerisinde bulunan Java kontrol panelinden Security sekmesindeki Edit Site List>Add butonuna tıklayarak; https://isube.param.com.tr/Param_Multilogin.aspx, https://isube.param.com.tr, http://isube.param.com.tr adreslerini izin verilen adresler listesine eklemeniz gerekmektedir.

Dilerseniz sözleşmelerinizi e-imza ile imzalamak yerine ıslak imza ile imzalayarak üzerinde yazan adresimize gönderebilirsiniz. Ayrıca Turkcell Mobil İmza ile de işlem yapabilirsiniz. Turkcell Mobil İmza ile;

İnternetŞube>Sözleşmelerim>Kredi Kartı ile TL Yükleme Sözleşmesi>M-İmza>TCKN>GSM No işlem adımlarını izleyerek “Kredi Kartı ile TL Yükleme Sözleşmesi”ni imzalayabilirsiniz.