• Barokart

  DESTEK MERKEZİ
  0850 221 0 500

 • E-Tahsilat Uygulaması
 • BaroKart'ınızın bakiyesi üzerinden OPET Anahtarlığınızla yapacağınız tüm benzin ve dizel yakıt alımlarınızda indirim kazanabilirsiniz. Anahtarlığınızı kullanarak aracınızdan bile inmenize gerek kalmadan tarafınıza gönderilen Opet Anahtarlığı, pompa satış görevlisine  vererek akaryakıt ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. OPET anahtarlığınızı kullanabilmeniz ve indirimden faydalanabilmeniz için BaroKart'ınızda bakiye olması gerekmektedir.

 • e-para.barokart.com.tr sayfasından Opet başvuru için tıklayınız, daha sonra üye girişinizi yapınız.  Açılan ekrandan  sizden istenen araç bilgilerinizi giriniz.  BaroKart' ınız ile ilişkilendirilmiş ve yakıt alımı için kullanacağınız anahtarlığınız sisteme kayıt ettiğiniz adresinize en kısa zamanda ÜCRETSİZ olarak ulaştırılacaktır. OPET Anahtarlığınızı kullanabilmeniz için BaroKartı’ınızda bakiye olması gerekmektedir.

 • OPET İstasyonlarında LPG, AYGAZ firması tarafından satışa sunulmaktadır.AYGAZ, OPET'ten bağımsız ayrı bir firmadır.Mevcut indirim fırsatı OPET ile yapılan anlaşma sonucunda sağlanmaktadır.Şuan için BaroKart ve AYGAZ arasında bir anlaşma bulunmamakta ancak görüşmeler devam etmektedir. Konuyla ilgili gelişmeleri www.barokart.com sitesinden takip edebilirsiniz.

 • OPET Anahtarlık BaroKart bakiyenizle entegre olarak  çalışmaktadır. Bu nedenle anahtarlığınızı kullanarak indirimden yararlanabilmeniz için mutlaka BaroKart’ınızın içinde en az akaryakıt alım tutarı bakiye bulunmalıdır. Yakıt alımı gerçekleştiremediğiniz zaman öncelikle e-para.barokart.com.tr web sayfasından üye girişi yaparak bakiye durumunuzu kontrol etmeniz gerekmektedir. Sorunun devam etmesi durumunda ve ayrıntılı bilgi almak için 0 850 221 0 500 No’lu BaroKart Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Türkiye genelinde bulunan Yurtiçi Kargo şubelerinden Türkiye'nin yer yerine yapacağınız gönderileriniz için ödeme aşamasında 16 haneli BaroKart'ınızı yetkiliye vererek anında %40 indirim kazanabilirsiniz.

 • Yurtİçi Kargo’dan anında %40 indirim kazanmak için ödeme sırasında BaroKart’ınızı ya da 16 haneli BaroKart numaranızı yetkiliye bildirmeniz yeterlidir. İndirimden faydalanmak için kartınızda bakiye olmasına gerek yoktur.

 • Sodexo anlaşmalı üye işyerlerinden BaroKart'ınızı kullanarak ödeme yapabilir, anında %2 indirim kazanabilirsiniz.

 • Ödeme aşamasında BaroKart’ınızı üye işyerindeki görevliye vermeniz yeterlidir. Kartı bakiyenizden harcama tutarınız çekilir, %2’lik indiriminiz anında bakiyenize geri yüklenir.  Üye işyeri listesine http://sodexoavantaj.com/uye-kurulus/restaurant-pass  adresinden ulaşabilirsiniz.

 • Altınyıldız Classics Mağazalarında BaroKart’ınız ile  yaptığınız alışverişlerde sezonda %15, sezon sonunda %8 oranında indirim avantajı sunmaktadır.

 • Ödeme sırasında BaroKart’ınızı görevliye verdikten sonra sisteme kayıtlı bulunan cep telefonunuza gelen güvenlik kodunu girdikten sonra indirimli tutar bakiyenizden düşülür. İşlem sırasında mutlaka BaroKart’ınızında yeterli  bakiye olmalıdır.

 • Hızlı TL Yükle seçeneğini tıkladıktan sonra gerekli bilgileri girerek, TL kartınız ile 25 TL’ den az olmamak şartı ile dilediğiniz tutarda yükleme yapabilirsiniz. TL kartı ile yükleme işlemlerinde sanal pos kullanıldığından, TL kartınızın e-ticaret işlemlerine açık olması gerekmektedir. Yükleme işleminiz TL Kartınıza HARCAMA olarak yansıyacak ve faizsiz olarak yüklediğiniz tutarı ilk ödeme tarihinde TL kartınıza ödeyebileceksiniz.

  Havale/ Eft yoluyla yükleme yapabilirsiniz. Kart’a ait, ZiraatBank TR47 0001 0006 8269 4354 0950 35 IBAN numaralı Banka hesabına havale ya da EFT yaparak TL yükleyebilirsiniz. İşleminizi gerçekleştirirken açıklama kısmına 16 haneli Kart numaranızı arasında boşluk bırakmadan yazmanız gerekmektedir. Gönderdiğiniz tutar, havale ise en geç 1 dk.; EFT ise en geç 15 dk. İçinde Kart bakiyenize yansıyacaktır.

 • Harcanmamış Kredi Kartı ile TL yüklemelerinizde, talebinize ilişkin iptal işlemleri aynı gün içerisinde, iade işlemleri ise 30 gün içerisinde gerçekleşmektedir.