• Barokart

  DESTEK MERKEZİ
  0850 221 0 500

 • E-Tahsilat Uygulaması

E-Tahsilat Sistemi
BAŞVURU FORMUAVUKATLARA ÖZEL

Avukatlara Özel Tahsilat Sistemi için başvuru formunu doldurun, hemen sizi arayalım!

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca Aydınlatma Metni'ni okudum.
Şirket’in teknik altyapısında kullanılan sunucuların yurt dışında olması sebebiyle yurt dışı kişi ve kuruluşlara veri aktarımına ilişkin Açık Rıza Metnini okudum. Açık Rıza Metninde belirtilen şekillerde kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.
TURK Elektronik Para A.Ş. tarafından yukarıda yer alan iletişim bilgilerime bilgilendirme, mal ve hizmet tanıtımı, reklam ve promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasını ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.


 • Hiçbir ek ücret ödemeden ve hiçbir teknik alt yapıya ihtiyaç duymadan, E-Tahsilat ile borçlunuzdan dosya borcunu, müvekkilinizden dava masraflarını kredi kartı ile tahsil edebilirsiniz. Taksitli veya tek çekim olarak tahsil ettiğiniz tutar BaroKart hesabınıza anında geçer. BaroKart’ınız ile Uyap üzerinden mahkeme dosya masrafları ve icra borcunu anında ödeyebilirsiniz.

 • Ankara Barosu’nun yazılı başvurusuna karşılık Gelirler İdaresinin 14/05/2012 tarihli ve B.07.1.GİB.0.03.43.04.01.101 sayılı özelgesinde Avukatların bürolarında veya haciz mahallerinde tahsilat yapmasında mevzuata aykırı bir durum olmadığı belirtilmiştir.

  Özelge için tıklayınız.

 • 7 kredi kartı markası ile (Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, CardFinans, Advantage) tek seferde ya da taksitli ödemeler kabul edebilirsiniz.

 • BaroKart sahibi avukatlardan e-tahsilat sistemine kayıt ve yıllık kullanım ücreti alınmamaktadır. 

 • Bu sistemi kullanmak için web sitenizin olmasına gerek yoktur. Web sitesi olan Avukatlar, web siteleri üzerinden kendilerine özel tasarlanan isimleri ve logoları ile tahsilat yapabilirler. Bu alt yapı tarafımızdan ücretsiz olarak sağlanmaktadır. 

 • Kredi kartı taksit komisyonunu tercihinize göre Borçluya ya da Müvekkilinize yansıtabilirsiniz. 

 • Komisyon faturası vergiler dahil olarak faturalandırılmaktadır. Bu komisyon faturasını gider olarak kullanabilirsiniz.

 • Tahsil edilen tutarlar, AYNI ANDA BaroKart hesabınıza yüklenir. Bu tutarı UYAP üzerinden ANINDA icra dosyasına ya da mahkeme dava dosyasına ödeyebilirsiniz. İcra ya da ya da mahkeme dava dosyasındaki ödeme makbuzunu UYAP sistemi üzerinden çıktısını alabilirsiniz. Tahsil edilen tutarın, banka hesabınıza aktarılmasını talep ederseniz komisyonsuz olarak ilk pazartesi günü sistem tarafından otomatik transfer edilmesini sağlayabilirsiniz.

 • IOS ve Android işletim sistemli akıllı cep telefonunuz ile her an her yerden Haciz mahalli de dahil olmak üzere kredi kartı ile tahsilat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • IOS ve Android işletim sistemli akıllı cep telefonunuz ile her an her yerden Haciz mahalli de dahil olmak üzere kredi kartı ile tahsilat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

AVUKATLARA ÖZEL TAHSİLAT SİSTEMİ


E-Tahsilat Uygulaması ile hem borçlularınızdan icra borçlarını hem de müvekkillerinizden dosya masraflarını kredi kartıyla ve taksitli tahsil edebilirsiniz.

Google Play veya AppStore'dan mobil uygulamayı indirerek hiçbir ek ücret ödemeden ve hiçbir teknik alt yapıya ihtiyaç duymadan uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.